خانه / کامپیوتر / اجراي آسفالت گرم

اجراي آسفالت گرم

دانلود فایل اجراي آسفالت گرم

اجراي آسفالت گرم

عنوان فایل : اجراي آسفالت گرم

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

کد فایل اجراي آسفالت گرم : 605452

| کامپیوتر

نام فایل : اجراي آسفالت گرم

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 26

حجم : 171 کیلوبایت


اجراي آسفالت گرم
مقدمه
قبل از حمل و پخش مخلوطي آسفالتي سطح راه بايد در طول مورد نظر آماده شود چنانچه قرار است آسفالت بر روي قشر اساسي و يا زيراساس اجرا شود لازم است هرگونه پستي و بلندي (ناهمواري) برطرف و سطح راه كاملا مسطح گردد و سپس توسط هواي فشرده و يا غيره كليه خاك و خاشاك از سطح راه حذف و سپس پريمكت شود.
پريمكت
– پريمكت
Primcoat
عبارت است از پخش يك قشر قير با ويسكوزيته كم از نوع
MC
يا
SC
بر روي قشر اساس كه به منظورهاي نفوذ در خلل و فرج اندود كردن و چسباندن قشر آسفالت به سطح اساس به مقدار 1 تا 2 كيلوگرم در متر مربع دستگاه قيرپاش انجام مي شود.

جهت دانلود اجراي آسفالت گرم در کادر زیر کلیک کنید

اجراي آسفالت گرم

مشخصات اجراي آسفالت گرم  با کد فایل 605452  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اجراي آسفالت گرم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اجراي آسفالت گرم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.