خانه / علوم تربیتی / دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

دانلود فایل دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

دانلود پاورپوینت  تبلیغات چاپی

 

عنوان فایل : دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

دسته بندی : علوم تربیتی

برچسب ها: تبلیغات چاپی

 

دانلود پاورپوینت  تبلیغات چاپی

دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

قسمتی از متن….
 
کاتالوگ به دفترچه ای اتلاف می شود که دارای چندین صفحه اطلاعات و عکس های مربوط به محصولات و خدمات شرکت می باشد و نیاز به صحافی (یا با چسب، منگنه و یا غیره) دارد. به دلیل حجم و پیچیدگی کار، معمولا کاتالوگ هزینه بیشتری نسبت به بروشور دارد.
•تصور کنید برای خرید تلویزیون به یک فروشگاه لوازم الکترونیک مراجعه کرده اید، فروشنده در ابتدا کاتالوگی در اختیار شما قرار می دهد که مجموعه ای از مدل های گوناگون تلویزیون های تولیدی…

 

کد فایل دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی : 307794

تبلیغات چاپی | علوم تربیتی

جهت دانلود دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی در کادر زیر کلیک کنید

دانلود پاورپوینت  تبلیغات چاپی

مشخصات دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی  با کد فایل 307794  در دسته بندی علوم تربیتی  با برچسب های فایل تبلیغات چاپی  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود پاورپوینت تبلیغات چاپی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *