خانه / آموزش و پرورش / آموزش پيش‌دبستاني

آموزش پيش‌دبستاني

دانلود فایل آموزش پيش‌دبستاني

آموزش پيش‌دبستاني

 

عنوان فایل : آموزش پيش‌دبستاني

دسته بندی : آموزش و پرورش

برچسب ها:

 

آموزش پيش‌دبستاني

تعداد صفحه : 28آموزش پيش‌دبستاني کشوراندونزی ساختار آموزشي طول دوره آموزش پيش دبستاني1/ 2سال است که ازسن 4سالگي آغاز گرديده و تا سن6سالگي به طول مي انجامد. اين مقطع آموزشي در زمره آموزش رسمي و رايگان بوده اما گذراندن آن براي کودکان اجباري نمي باشد. طبق آمارسال 1994،نسبت مربيان به کودکان در مراکز آموزش پيش دبستاني به نسبت 9/ 16است.اين آموزش مبنايي است براي رشدو ارتقاء دانش،مهارت وقوه ابتكاركودك،ازميان انواع آموزشهاي پيش‌دبستاني،مهدكودك…

 

کد فایل آموزش پيش‌دبستاني : 312154

| آموزش و پرورش

جهت دانلود آموزش پيش‌دبستاني در کادر زیر کلیک کنید

آموزش پيش‌دبستاني

مشخصات آموزش پيش‌دبستاني  با کد فایل 312154  در دسته بندی آموزش و پرورش  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آموزش پيش‌دبستاني

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آموزش پيش‌دبستاني ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *