خانه / آموزش و پرورش / آموزش، تنبیه، تشویق

آموزش، تنبیه، تشویق

دانلود فایل آموزش، تنبیه، تشویق

آموزش، تنبیه، تشویق

 

عنوان فایل : آموزش، تنبیه، تشویق

دسته بندی : آموزش و پرورش

برچسب ها:

 

آموزش، تنبیه، تشویق

تعداد صفحه : 64آموزش، تنبیه، تشویق محیط ایده‌آل محیطی است که در آن، طفل در دبستان از امکانات آموزشی بسیار عالی برخوردار است و در منزل هم گذشته از کمک والدین با سواد، از انواع و اقسام سرگرمی‌های آموزنده برخوردار است. منظور ما محیطی است که در آن طفل معصوم بعد از صرف ۴ یا ۵ ساعت از بهترین ساعات عمر خود در مدرسه، ساعات بیکاری را با بازی فوتبال در کوچه‌ها و درگیری با پسر همسایه پر می‌کند. روشهای آموزشی که در گذشته با تنبیه بدنی همراه بود ،…

 

کد فایل آموزش، تنبیه، تشویق : 312167

| آموزش و پرورش

جهت دانلود آموزش، تنبیه، تشویق در کادر زیر کلیک کنید

آموزش، تنبیه، تشویق

مشخصات آموزش، تنبیه، تشویق  با کد فایل 312167  در دسته بندی آموزش و پرورش  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آموزش، تنبیه، تشویق

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آموزش، تنبیه، تشویق ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *