خانه / گرافیک / vista compatibility

vista compatibility

دانلود فایل vista compatibility

vista compatibility

 

عنوان فایل : vista compatibility

دسته بندی : گرافیک

برچسب ها:

 

vista compatibility

تعداد صفحه : 47Vista Compatibility – ویستا را در سیستم های عملکردی قدیمی تر نصب نکنید. – موقعیت ها را در جایی که ممکن است ویستا را در os قدیمی تر نصب کنید مشخص گردانید. – با استفاده از vista upgrade Advisor مشکلات در حال پیشرفت را مشخص کنید. – اگر vista upgrade Advisor می گوید که برنامه به روز شده در دسترس نیست وارد عمل شوید. – مشکلات برنامه نرم افزاری را با توجه به سایت وب شخص ثالث حل کنید. – برنامه های نرم افزاری xp که خوب کار کرده اما در ویستا قرار ندارند، مرور نکنید. این شیوه،…

 

کد فایل vista compatibility : 314514

| گرافیک

جهت دانلود vista compatibility در کادر زیر کلیک کنید

vista compatibility

مشخصات vista compatibility  با کد فایل 314514  در دسته بندی گرافیک  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد vista compatibility

  • تذکر : فایل مورد نظر ( vista compatibility ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *