خانه / زیست شناسی / آفات گياهان زينت1

آفات گياهان زينت1

دانلود فایل آفات گياهان زينت1

آفات گياهان زينت1

 

عنوان فایل : آفات گياهان زينت1

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

آفات گياهان زينت1

تعداد صفحه : 12آفات گياهان زينتی   جلسه سي و دوم روش‌هاي کنترل آفات گياهان زينتي  مقدمه : در جلسات گذشته در مورد کنترل بيولوژيک و شيميايي آفات گلخانه‌اي صحبت کرديم. در اين جلسه به بحث ديگر تحت عنوان ساير روش‌هاي مبارزه با آفات مي‌پردازيم.  * روش‌هاي كنترل آفات گياهان زينتي – توليد گياهان مقاوم به آفات؛ – استفاده از تکنيک‌هاي زراعي؛ – تکنيک رهاسازي نرهاي عقيم؛ – استفاده از تله‌هاي فرموني.   علاوه بر اين 4 روش در مبارزه با…

 

کد فایل آفات گياهان زينت1 : 315733

| زیست شناسی

جهت دانلود آفات گياهان زينت1 در کادر زیر کلیک کنید

آفات گياهان زينت1

مشخصات آفات گياهان زينت1  با کد فایل 315733  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آفات گياهان زينت1

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آفات گياهان زينت1 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *