خانه / زیست شناسی / آفات گياهان زينتی

آفات گياهان زينتی

دانلود فایل آفات گياهان زينتی

آفات گياهان زينتی

 

عنوان فایل : آفات گياهان زينتی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

آفات گياهان زينتی

تعداد صفحه : 10آفات گياهان زينتی   جلسه سي و سوم خصوصيات دشمنان طبيعي مطلوب       مقدمه : در جلسات گذشته در مورد روش‌هاي کنترل آفات صحبت کرديم. در اين جلسه به مبحثي تحت عنوان ويژگي‌هاي دشمن طبيعي مطلوب مي‌پردازيم. دانستن ويژگي‌هاي دشمن طبيعي براي بكار بردن آن بعنوان يك کنترل كننده‌ي مطلوب لازم و ضروري است.     * خصوصيات دشمن طبيعي مطلوب  1) سازگاري اکولوژيکي؛ بايد بين نيازهاي اکولوژيک دشمن طبيعي و ميزبان مخصوصا از…

 

کد فایل آفات گياهان زينتی : 315735

| زیست شناسی

جهت دانلود آفات گياهان زينتی در کادر زیر کلیک کنید

آفات گياهان زينتی

مشخصات آفات گياهان زينتی  با کد فایل 315735  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آفات گياهان زينتی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آفات گياهان زينتی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *