خانه / زیست شناسی / آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

دانلود فایل آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

 

عنوان فایل : آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

تعداد صفحه : 26آماده كردن تركيب آميلوز در برگهاي Arabidopsis مكانيسم تركيب آميلوز را در برگ هاي Arabidopsis با استفاده از تكنيك هاي برچسب زني C بررسي كرديم. در ابتدا اين فرضيه را امتحان كرديم كه ممكن است malto – oligosaccharides (MOS) به عنوان چاشني (آستر) براي سنتاز 1 نشاسته اي كه داراي دانه هاي محدود است عمل كند. متوجه شديم تركيب افزوده شده آميلوز در دانه ها جدا شده نشاسته با گلوكز ADP تهيه مي شود و MOS تهيه مي شود و MOS كه با دانه ها مقايسه شده با گلوكز ADP تهيه مي گردد….

 

کد فایل آماده كردن تركيب آميلوز 9ص : 315743

| زیست شناسی

جهت دانلود آماده كردن تركيب آميلوز 9ص در کادر زیر کلیک کنید

آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

مشخصات آماده كردن تركيب آميلوز 9ص  با کد فایل 315743  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آماده كردن تركيب آميلوز 9ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آماده كردن تركيب آميلوز 9ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *