خانه / زیست شناسی / آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

دانلود فایل آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

آموزش - پرورش و تولید میگو  19  ص

 

عنوان فایل : آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

تعداد صفحه : 45آموزش پرورش و تولید میگو این مقاله اطلاعات كلی در مورد بیولوژی و تكثیر و پرورش میگوی آب شیرین ارائه می­دهد. میگو در چرخه زندگی خود دارای چهار شكل مشخص است: تخم ، لارو ، پست لارو ، و بالغ. این مقاله اطلاعات كلی در مورد بیولوژی و تكثیر و پرورش میگوی آب شیرین ارائه میدهد. میگو در چرخه زندگی خود دارای چهار شكل مشخص است: تخم ، لارو ، پست لارو ، و بالغ. در این مقاله به شرح مختصر هر یك از مراحل فوق و ویژگیهای آن ، خصوصاً ، كیفیت آب مورد…

 

کد فایل آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص : 315744

| زیست شناسی

جهت دانلود آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص در کادر زیر کلیک کنید

آموزش - پرورش و تولید میگو  19  ص

مشخصات آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص  با کد فایل 315744  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آموزش – پرورش و تولید میگو 19 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *