خانه / زیست شناسی / آمیب – اوگلنا – پارامسی

آمیب – اوگلنا – پارامسی

دانلود فایل آمیب – اوگلنا – پارامسی

آمیب - اوگلنا - پارامسی

 

عنوان فایل : آمیب – اوگلنا – پارامسی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

آمیب – اوگلنا – پارامسی

تعداد صفحه : 7آمیب ( Amoeba ) آميب گونه اي از انگل هاي تك ياخته اي است كه بااندازه اي در حدود يك صدم تا سه صدم ميلي متر باعث اسهال خوني مي شود . اين انگل تنها انسان را به عنوان ميزبان خود آلوده و به ديگر جانوران كاري ندارد. اوگلنا اوگلنا موجودی تک سلولی است که به فرمانروی آغازیان شاخه اوگلنا ها تعلق دارد . لکه چشمی در اوگلنا ساختاری است که در جهت گیری موجود نسبت به نور نقش دارد لکه چشمی ساختار سلولی ندارد . پارامسی ها پارامسی ها پروتوزوئرهای تک…

 

کد فایل آمیب – اوگلنا – پارامسی : 315746

| زیست شناسی

جهت دانلود آمیب – اوگلنا – پارامسی در کادر زیر کلیک کنید

آمیب - اوگلنا - پارامسی

مشخصات آمیب – اوگلنا – پارامسی  با کد فایل 315746  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آمیب – اوگلنا – پارامسی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آمیب – اوگلنا – پارامسی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *