خانه / زیست شناسی / باكتري – تاژكها

باكتري – تاژكها

دانلود فایل باكتري – تاژكها

باكتري - تاژكها

 

عنوان فایل : باكتري – تاژكها

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

باكتري – تاژكها

تعداد صفحه : 2تاژک حدود نیمی از باکتری‌های شناخته شده قادر به تحرک می‌باشند. اینها واجد وسیله حرکتی هستند که تاژک (Flagellum) خوانده می‌شود. جنس تاژک از پروتئینی موسوم به فلاژلین است. یک باکتری ممکن است فاقد تاژک یا واجد یک ، دو یا چندین تاژک باشد. باکتری Ecoli که همان اشرشیاکلی می‌باشد، با طول دو میکرومتر مسافتی معادل 25 برابر طولش یعنی 50 میکرومتر را در یک ثانیه می‌پیماید. اگر شناگری با دو متر قد مسافتی معادل 50 متر در ثانیه را طی کند، قادر…

 

کد فایل باكتري – تاژكها : 315753

| زیست شناسی

جهت دانلود باكتري – تاژكها در کادر زیر کلیک کنید

باكتري - تاژكها

مشخصات باكتري – تاژكها  با کد فایل 315753  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد باكتري – تاژكها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( باكتري – تاژكها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *