فایل جدید
خانه / زیست شناسی / پارانشیم پهن برگان

پارانشیم پهن برگان

دانلود فایل پارانشیم پهن برگان

پارانشیم پهن برگان

 

عنوان فایل : پارانشیم پهن برگان

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

پارانشیم پهن برگان

تعداد صفحه : 9پارانشیم پهن برگان : پارانشیم در پهن برگان به دو دسته تقسیم میشه پارانشیمهای محوری و پارانشیم های عرضی که اول از پارانشیم های محوری شروع میکنم . راستی درصد پارانشیم ها هم نسبت به حجم چوب 0-23 % هستش . پارانشیم های محوری : پارانشیم های محوری همون طور که از اسمشون پیداست پارانشیم هایی هستند که در جهت طولی در داخل درخت قرار دارند یعنی تو درخت از بالا به پایین قرار دارند . پارانشیم های طولی یا محوری از سلولهای دوکی شکل کامبیوم ساخته…

 

کد فایل پارانشیم پهن برگان : 315759

| زیست شناسی

جهت دانلود پارانشیم پهن برگان در کادر زیر کلیک کنید

پارانشیم پهن برگان

مشخصات پارانشیم پهن برگان  با کد فایل 315759  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پارانشیم پهن برگان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پارانشیم پهن برگان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *