خانه / زیست شناسی / پتانسيل غشايي

پتانسيل غشايي

دانلود فایل پتانسيل غشايي

پتانسيل غشايي

 

عنوان فایل : پتانسيل غشايي

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

پتانسيل غشايي

تعداد صفحه : 16پتانسيل غشايي فيبر ماهيچه بايد بين پتانسيل هاي تعادلي cl- (در غشاء سطحي) و k+ (در غشاء توبولي) متعادل گردد. براي درك اين نكته مي توان به معادلة گُلدمن – هادكين – كاتز مراجعه كرد. (فصل 9 را نگاه كنيد). از طريق مطالعه ي بزميوتوني بود كه ليپكي و بريانت توانستند يك نفوذ ناپذيري cl- (ناتراوايي) مشابهي را در ماهيچه هاي بيماران تشخيص دهند كه به خاطر اختلال ژنتيكي مادرزادي ميوتوني بود. اختلال بسيار جالب و مشابهي در موش ها وجود داشت كه…

 

کد فایل پتانسيل غشايي : 315761

| زیست شناسی

جهت دانلود پتانسيل غشايي در کادر زیر کلیک کنید

پتانسيل غشايي

مشخصات پتانسيل غشايي  با کد فایل 315761  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پتانسيل غشايي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پتانسيل غشايي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *