خانه / زیست شناسی / پرورش ميگو

پرورش ميگو

دانلود فایل پرورش ميگو

پرورش ميگو

 

عنوان فایل : پرورش ميگو

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

پرورش ميگو

تعداد صفحه : 20ميگو توليد ميگوي پرورشي: صنعت پرورش ميگو در چين در دهه ي 1980 آغاز شد. در ده سال گذشته اين صنعت پيوسته توسعه ي سريعي داشته است . گسترش مزارع پرورش ميگو به گونه يي انجام شد كه در سال 2003 با سطح زيركشت 243 هزار هكتار، 493 هزار تن ميگو توليد گرديد . دراين سال مراكزتكثير 3/241 ميليارد پست لارو ميگو توليد كردند . محصولات پرورشي 4 درصد از توليد آبزيان پرورشي چين بوده و برآورد مي شود كه 30 درصد توليدجهاني ميگوي پرورشي مربوط به چين باشد . خدمات…

 

کد فایل پرورش ميگو : 315763

| زیست شناسی

جهت دانلود پرورش ميگو در کادر زیر کلیک کنید

پرورش ميگو

مشخصات پرورش ميگو  با کد فایل 315763  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پرورش ميگو

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پرورش ميگو ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *