خانه / زیست شناسی / پلنگ خالدار آمریکایی

پلنگ خالدار آمریکایی

دانلود فایل پلنگ خالدار آمریکایی

پلنگ خالدار آمریکایی

 

عنوان فایل : پلنگ خالدار آمریکایی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

پلنگ خالدار آمریکایی

تعداد صفحه : 5پلنگ خالدار آمریکایی پلنگ خالدار بزرگترین گربه آمریکای جنوبی می باشد و تنها گربه بزرگ است.او عضو گروهی است که شامل شیر و یوز پلنگ می شود و در امریکا یافت می شود. پلنگ معمولا روی درختان دراز می کشد و در کمین طعمه، به انتظار می نشیند.پوشش خالخالی او استتار خیلی خوبی را برای او ایجاد می کند و او را قادر می سازد که جهت حمله و پریدن روی شکار به خوبی به او نزدیک شود. چشم پلنگ چشم پلنگ چشم پلنگ (Oiel_de_tigre) SiO2 هگزاگونال تا دمای 573…

 

کد فایل پلنگ خالدار آمریکایی : 315766

| زیست شناسی

جهت دانلود پلنگ خالدار آمریکایی در کادر زیر کلیک کنید

پلنگ خالدار آمریکایی

مشخصات پلنگ خالدار آمریکایی  با کد فایل 315766  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پلنگ خالدار آمریکایی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پلنگ خالدار آمریکایی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *