خانه / زیست شناسی / تاریخچه بازوپایان

تاریخچه بازوپایان

دانلود فایل تاریخچه بازوپایان

تاریخچه بازوپایان

 

عنوان فایل : تاریخچه بازوپایان

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

تاریخچه بازوپایان

تعداد صفحه : 8تاریخچه بازوپایان بازوپایان یکی از شاخه‌های اصلی جانوران بی‌مهره هستند. بازوپایان کف‌زی و دریازی هستند و بدنشان دارای دو کفه می‌باشد و به این خاطر ظاهر ایشان با دوکفه‌ای‌ها همانندی دارد ولی درون این کفه‌ها تفاوت بسیاری بین بازوپایان و دوکفه‌ای‌ها وجود دارد. تفاوت عمده‌ای نیز در تقارن جانبی این کفه‌ها میان این دو گروه وجود دارد. بازوپایان معمولاً به‌وسیله اندام ساقه مانندی به نام پایچه (pedicle) به…

 

کد فایل تاریخچه بازوپایان : 315771

| زیست شناسی

جهت دانلود تاریخچه بازوپایان در کادر زیر کلیک کنید

تاریخچه بازوپایان

مشخصات تاریخچه بازوپایان  با کد فایل 315771  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تاریخچه بازوپایان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تاریخچه بازوپایان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *