خانه / زیست شناسی / تلقيح مصنوعي

تلقيح مصنوعي

دانلود فایل تلقيح مصنوعي

تلقيح مصنوعي

 

عنوان فایل : تلقيح مصنوعي

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

تلقيح مصنوعي

تعداد صفحه : 9تاريخچه ي تلقيح مصنوعي استفاده از تلقيح مصنوعي، براي نخستين بار در سال 1780، در ايتاليا به ثبت رسيده است كه براساس آن، ماده سگي با اين تكنيك آبستن شد و نوزاهايي نيز به دنيا آورد. از سال 1900 ميلادي، پژوهش در رابطه با توسعه ي تلقيح مصنوعي در چمانگان (حيوانات مزرعه اي) آغاز شد. اين پژوهش ها توسط ايوانف و همكارانش در شوروي انجام شد كه تا سال 1930، در زمينه ي تلقيح مصنوعي به صورت تجارتي، در آمريكا و انگليس به اجرا در آمد. مقدمه: مزاياي تلقيح…

 

کد فایل تلقيح مصنوعي : 315776

| زیست شناسی

جهت دانلود تلقيح مصنوعي در کادر زیر کلیک کنید

تلقيح مصنوعي

مشخصات تلقيح مصنوعي  با کد فایل 315776  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تلقيح مصنوعي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تلقيح مصنوعي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *