خانه / زیست شناسی / حیوانات استرالیا – کانگورو

حیوانات استرالیا – کانگورو

دانلود فایل حیوانات استرالیا – کانگورو

حیوانات استرالیا - کانگورو

 

عنوان فایل : حیوانات استرالیا – کانگورو

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

حیوانات استرالیا – کانگورو

تعداد صفحه : 14استرالیا، سرزمین کانگوروها استرلیا ششمین كشور بزرگ جهان است. این سرزمین ۵۰ درصد بزرگتر از اورپاست، اما تراكم جمعیتش كمترین درصد را در جهان دارد؛ یعنی این طور برآورد شده كه در استرالیا در هر یك كیلومتر مربع دو انسان زندگی می‌كنند. ●استرالیا، سرزمین كانگوروها درباره یك قاره، به عنوان یك كشور عظیم، صحبت می‌كنیم. در واقع این كشور بزرگترین جزیره اقیانوسیه در اقیانوس كبیر محسوب می‌شود. بله، می‌خواهیم در مورد استرالیا…

 

کد فایل حیوانات استرالیا – کانگورو : 315780

| زیست شناسی

جهت دانلود حیوانات استرالیا – کانگورو در کادر زیر کلیک کنید

حیوانات استرالیا - کانگورو

مشخصات حیوانات استرالیا – کانگورو  با کد فایل 315780  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد حیوانات استرالیا – کانگورو

  • تذکر : فایل مورد نظر ( حیوانات استرالیا – کانگورو ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *