خانه / زیست شناسی / خزندگان از مهره داران خونسرد می

خزندگان از مهره داران خونسرد می

دانلود فایل خزندگان از مهره داران خونسرد می

خزندگان از مهره داران خونسرد می

 

عنوان فایل : خزندگان از مهره داران خونسرد می

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

خزندگان از مهره داران خونسرد می

تعداد صفحه : 25خزندگان از مهره داران خونسرد می‌‌باشند. اجداد خزندگان دوزیستان محسوب می‌شوند. خزندگان اولین جانورانی هستند که توانسته‌اند از زندگی در خشکی را بطور کامل تحمل نمایند. سطح بدنشان از پوست خشک و شاخی پوشیده شده است. بدن پوشیده از پولک، اسکیوت و یا قطعات و صفحات استخوانی متنوع است. اسکلت خزندگان کاملاً استخوانی است. قلبشان چهار حفره‌ای است. دهلیزها کامل و در بطنها دیواره مابین آنها کاملاً نیست. جنین از چهار پرده آمنیون،…

 

کد فایل خزندگان از مهره داران خونسرد می : 315783

| زیست شناسی

جهت دانلود خزندگان از مهره داران خونسرد می در کادر زیر کلیک کنید

خزندگان از مهره داران خونسرد می

مشخصات خزندگان از مهره داران خونسرد می  با کد فایل 315783  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خزندگان از مهره داران خونسرد می

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خزندگان از مهره داران خونسرد می ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *