خانه / زیست شناسی / دستگاه فراری دهنده موش

دستگاه فراری دهنده موش

دانلود فایل دستگاه فراری دهنده موش

دستگاه فراری دهنده  موش

 

عنوان فایل : دستگاه فراری دهنده موش

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

دستگاه فراری دهنده موش

تعداد صفحه : 2دستگاه فراری دهنده موش این وسیله امواج صوتی از خود تولید می کند که شوک شدیدی به سیستم عصبی موش ها وارد می نماید که در زیر یا روی زمین هیچ موشی به اطراف این دستگاه نزدیک نخواهد شد بنابراین موش ها را از منطقه مورد نظر شما دور می کند. این محصول از طریق باتری نوری و تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی الکتریکی عمل می کند. Specifications: SOLAR PANEL TYPE: AMORPHOURS SOLAR PANEL: 4V 45MA 0.18W PANEL SIZE: 70*90MM RECHARGEABLE BATT: 3.6V/280MAH NI-CD CHARGE ELECTRICAL CURRENT WHEN ENVIRONMENT LIGHT HAS 100000LUX.CHARGE ELECTRICAL…

 

کد فایل دستگاه فراری دهنده موش : 315785

| زیست شناسی

جهت دانلود دستگاه فراری دهنده موش در کادر زیر کلیک کنید

دستگاه فراری دهنده  موش

مشخصات دستگاه فراری دهنده موش  با کد فایل 315785  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دستگاه فراری دهنده موش

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دستگاه فراری دهنده موش ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *