خانه / زیست شناسی / دوزیست چیست؟

دوزیست چیست؟

دانلود فایل دوزیست چیست؟

دوزیست چیست؟

 

عنوان فایل : دوزیست چیست؟

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

دوزیست چیست؟

تعداد صفحه : 4دوزیست چیست؟ وزغ وزغ نیز مثل همه جانوران دوزیستی روی بدنش مو یا پولک ندارد. وزغها و قورباغه ها دم ندارد. کرم نقب زن این دو زیست بدون پا در نواحی استوایی یافت می شود. او در خاک نقب می زند و یا در آب شنا می کند. چرخه زندگی یک سوسمار آبی سوسمار آبی دوره دگردیسی و بدیل شدن از شکل نوزاد به شکل بالغ را در طول 8 تا 12 هفته بعد از آنکه ماده تخم ریزی می کند، انجام می دهد. این گروه از مهره داران خونسرد می توانند در آب و خشکی…

 

کد فایل دوزیست چیست؟ : 315788

| زیست شناسی

جهت دانلود دوزیست چیست؟ در کادر زیر کلیک کنید

دوزیست چیست؟

مشخصات دوزیست چیست؟  با کد فایل 315788  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دوزیست چیست؟

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دوزیست چیست؟ ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *