خانه / زیست شناسی / دیواره سلول گیاهی

دیواره سلول گیاهی

دانلود فایل دیواره سلول گیاهی

دیواره سلول گیاهی

 

عنوان فایل : دیواره سلول گیاهی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

دیواره سلول گیاهی

تعداد صفحه : 16دیواره سلول گیاهی نگاه کلی سلولهای گیاهی ، قارچها و باکتریها علاوه بر پلاسمالم (غشای سلولی) دارای دیواره هستند. تقریبا همه سلولهای گیاهی دیواره دارند. به جز سلولهایی که در تولید مثل جنسی مشارکت دارند. مثل اسپرمها که در بعضی گیاهان بدون دیواره‌اند. دیواره توسط پروتوپلاست ترشح و بیرون از پلاسمالم قرار می‌گیرد. در مرحله تلوفاز تقسیم سلولی بین دو سلول فرو رفته تشکیل می‌‌شود. تاریخچه مالپیگی وجود انواع مختلفی از دیواره…

 

کد فایل دیواره سلول گیاهی : 315789

| زیست شناسی

جهت دانلود دیواره سلول گیاهی در کادر زیر کلیک کنید

دیواره سلول گیاهی

مشخصات دیواره سلول گیاهی  با کد فایل 315789  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دیواره سلول گیاهی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دیواره سلول گیاهی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *