خانه / زیست شناسی / رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

دانلود فایل رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

 

عنوان فایل : رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

تعداد صفحه : 24رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس اطّلاعات کلی رد دوون، که با عنوان بومی قرمز (رد نِیتیو) نیز شناخته می شود، از مرز انقراض رهایی یافته است. کمتر از 500 دوون شیرده در ایالات متحده باقی مانده است. از نظر تاریخی، رد دوون یک نژاد گاو گسترده می باشد. در آمریکا و در طول نیمه ی اوّل این قرن نژاد معروفی بود. توصیف رد دوون دارای اندازه ی متوسط، شاخ دار، قرمز پررنگ و نژادی چند منظوره می باشد. گاو نر دارای وزنی بین 1000 تا 1200 پوند و گاو ماده 800 تا…

 

کد فایل رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس : 315790

| زیست شناسی

جهت دانلود رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس در کادر زیر کلیک کنید

رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

مشخصات رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس  با کد فایل 315790  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس

  • تذکر : فایل مورد نظر ( رِد دوون (دوون قرمز) – بوستوروس ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *