خانه / زیست شناسی / روابط آب و خاک و گياه

روابط آب و خاک و گياه

دانلود فایل روابط آب و خاک و گياه

روابط آب و خاک و گياه

 

عنوان فایل : روابط آب و خاک و گياه

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

روابط آب و خاک و گياه

تعداد صفحه : 24روابط آب و خاک و گياه يک گياه علفى سريع‌الرشد عمدتاً از آب تشکيل شده است. محتوى آب گياه بين ۷۰ تا ۹۰% مى‌باشد که بسته به سن گياه، گونه گياه، بافت موردنظر و محيط، متفاوت است. آب براى بسيارى از فعاليت‌هاى گياهى لازم است: ۱. حلال بوده و محيطى مناسب براى واکنش‌هاى شيميائى فراهم مى‌نمايد. ۲. محيطى مناسب براى انتقال مواد آلى و معدنى مى‌باشد. ۳. موجب تورم سلول‌هاى گياهى مى‌شود. آماس باعث بزرگ شدن سلول، ساختار گياه و…

 

کد فایل روابط آب و خاک و گياه : 315792

| زیست شناسی

جهت دانلود روابط آب و خاک و گياه در کادر زیر کلیک کنید

روابط آب و خاک و گياه

مشخصات روابط آب و خاک و گياه  با کد فایل 315792  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روابط آب و خاک و گياه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روابط آب و خاک و گياه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *