خانه / زیست شناسی / زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

دانلود فایل زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

زنبور ملکه - کارگر- زنبور نر 10ص

 

عنوان فایل : زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

تعداد صفحه : 23ملکه ملکه مادر کندو بوده و جنسيت آن ماده می‌باشد. طول بدن ملکه هیجده میلی متر می‌باشد. بال‌های آن کوچک بوده و خرطوم آن توانایی جمع آوری شهد گلها را نداشته و درعوض دارای شکمی بزرگ‌تر از ماده‌های کارگر بوده و دو تا شش سال می‌تواند زنده بماند. ولی در زنبورداری تجاری بیش از دو سال از یک ملکه استفاده نمی‌شود. ملکه عسل و گرده نمی‌خورد و بجای آن ژله رویال مصرف می‌کند. نیش ملکه همانند شمشیر تازی بوده و بدون خار…

 

کد فایل زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص : 315795

| زیست شناسی

جهت دانلود زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص در کادر زیر کلیک کنید

زنبور ملکه - کارگر- زنبور نر 10ص

مشخصات زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص  با کد فایل 315795  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( زنبور ملکه – کارگر- زنبور نر 10ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *