خانه / زیست شناسی / سلول های بنیادی 12 ص

سلول های بنیادی 12 ص

دانلود فایل سلول های بنیادی 12 ص

سلول های بنیادی 12 ص

 

عنوان فایل : سلول های بنیادی 12 ص

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

سلول های بنیادی 12 ص

تعداد صفحه : 32مقدمه درون جنین میلیونها سلول بنیادی وجود دارد که بزرگی همه آنها کمتر از یک نقطه است. این سلولها از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می‌توانند طی فرایند تمایز یابی به سلولهای بافتهای مختلف در بدن تبدیل شوند. پتانسیل تقریبا نامحدود این سلولها آنها را در کانون تحقیقات پزشکی قرار داده است. تصور کنید که این سلولها بتوانند حافظه بیمار مبتلا به آلزایمر را به وی برگردانند. پوستی را که در اثر سانحه آسیب دیده جایگزین کنند یا بیمار…

 

کد فایل سلول های بنیادی 12 ص : 315807

| زیست شناسی

جهت دانلود سلول های بنیادی 12 ص در کادر زیر کلیک کنید

سلول های بنیادی 12 ص

مشخصات سلول های بنیادی 12 ص  با کد فایل 315807  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سلول های بنیادی 12 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سلول های بنیادی 12 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *