خانه / زیست شناسی / سوالات زیست

سوالات زیست

دانلود فایل سوالات زیست

سوالات زیست

 

عنوان فایل : سوالات زیست

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

سوالات زیست

تعداد صفحه : 131) اولين بار نام Cellulae راچه كسي بر سلول نهاد ؟ 1. وان ليون هوك 2. رابرت هوك 3. شلايدن 4. شوان 2) كداميك از تعاريف زير درباره خواص و شرايط عمل آنزيمها نادرست است ؟ 1. در اثر افزايش حرارت و PH محيط فعاليت آنزيم ها افزايش مي يابد . 2. هر واكنش درون سلولي را آنزيم معيني تسريع مي كند . 3. آنزيمها جابجا شدن اتمها را در يك مولكول ميسر مي سازند . 4. بدون وجود آنزيم هيچ سلولي قادر به ادامه حيات مستقل نيست . 3) در اثر فرآيند فتوسنتز كدام ماده از گياه خارج مي…

 

کد فایل سوالات زیست : 315813

| زیست شناسی

جهت دانلود سوالات زیست در کادر زیر کلیک کنید

سوالات زیست

مشخصات سوالات زیست  با کد فایل 315813  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سوالات زیست

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سوالات زیست ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *