خانه / زیست شناسی / سوسمار شرقی

سوسمار شرقی

دانلود فایل سوسمار شرقی

سوسمار شرقی

 

عنوان فایل : سوسمار شرقی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

سوسمار شرقی

تعداد صفحه : 3 سوسمار شرقی علوم طبیعت > زيست شناسي > علوم جانوری > مهره داران سوسمار شرقی این شکارچی آبزی دارای طرحها و رنگهای متنوع می باشد . در اوایل بهار ، سمندر شرقی ماده هر بار یک تخم می گذارد و هر کدام را در لابلای خزه های آبی می پیچد که در مقابل شکارچیان محافظت شوند . در اواخر تابستان ، نوزادان که از تخم بیرون آمده اند ، به شکل حیوانات نیمه بالغ ظاهر می شوند و نام آنها بچه های سمندر می باشد. اسم علمی: نوتروفتالموس ویریدسنس…

 

کد فایل سوسمار شرقی : 315814

| زیست شناسی

جهت دانلود سوسمار شرقی در کادر زیر کلیک کنید

سوسمار شرقی

مشخصات سوسمار شرقی  با کد فایل 315814  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سوسمار شرقی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سوسمار شرقی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *