فایل جدید
خانه / زیست شناسی / سوسمارهای آبی و سمندرها

سوسمارهای آبی و سمندرها

دانلود فایل سوسمارهای آبی و سمندرها

سوسمارهای آبی و سمندرها

 

عنوان فایل : سوسمارهای آبی و سمندرها

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

سوسمارهای آبی و سمندرها

تعداد صفحه : 3سوسمارهای آبی و سمندرها سمندر پلنگی این حیوان ، بزرگترین سمندر دنیا است که در آمریکای شمالی زندگی می کند. او تا 41 سانتیمتر (16 اینچ) قد می کشد. این حیوانات دو زیست دارای بدنی بلند و لاغر ، پاهایی کوتاه و دم کامل شده ای هستند . سمندرها در محیط های مرطوب زندگی می کنند . این محیط ها عبارتند از : زیر سنگها ، تنه درختها و سوراخهای زیر زمینی ؛ بعضی از آنها از درختان بالا می روند . سوسمارهای آبی معمولاَ از سمندرها کوچکتر هستند و دمهای…

 

کد فایل سوسمارهای آبی و سمندرها : 315815

| زیست شناسی

جهت دانلود سوسمارهای آبی و سمندرها در کادر زیر کلیک کنید

سوسمارهای آبی و سمندرها

مشخصات سوسمارهای آبی و سمندرها  با کد فایل 315815  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سوسمارهای آبی و سمندرها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سوسمارهای آبی و سمندرها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *