خانه / زیست شناسی / شبکه آندوپلاسمی

شبکه آندوپلاسمی

دانلود فایل شبکه آندوپلاسمی

شبکه آندوپلاسمی

 

عنوان فایل : شبکه آندوپلاسمی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

شبکه آندوپلاسمی

تعداد صفحه : 25نام تحقیق: شبکه آندوپلاسمی، لیزوزوم،واکوئل دبیر: آقای باطانی تهیه کننده:بیژن توکلی کلاس:202 شبکه آندوپلاسمی دید کلی شبکه آندوپلاسمی بزرگترین اندامک داخل سلولی محسوب می‌شود. فضای داخل شبکه آندوپلاسمی لومن نام دارد و در سال 1964 توسط آنشلیم نامگذاری شد. این فضا که اغلب همگن است از ماده زمینه‌ای سیتوپلاسمی ، تراکم کمتری دارد و می‌تواند وسیع شده و حفره‌هایی را بوجود آورد. فضای داخل شبکه آندوپلاسمی یا لومن با فضای بین دو…

 

کد فایل شبکه آندوپلاسمی : 315818

| زیست شناسی

جهت دانلود شبکه آندوپلاسمی در کادر زیر کلیک کنید

شبکه آندوپلاسمی

مشخصات شبکه آندوپلاسمی  با کد فایل 315818  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد شبکه آندوپلاسمی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( شبکه آندوپلاسمی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *