خانه / زیست شناسی / شگفتی های زیست شناسی

شگفتی های زیست شناسی

دانلود فایل شگفتی های زیست شناسی

شگفتی های زیست شناسی

 

عنوان فایل : شگفتی های زیست شناسی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

شگفتی های زیست شناسی

تعداد صفحه : 69ميتوکندريها در حين فعاليت 22 سپتامبر 2003 – امروزه بيماريهاي عصبي زيادي وجود دارند که بنظر ميرسد نتيجه بدکار کردن ميتوکندريها و درنتيجه مرگ سلولهاي عصبي ميباشد. ميتوکندريها اجزاء درون سلولي کوچکتر از ميکرون هستند که نقش حياتي توليد انرژي (ATP) درون سلول را برعهده دارند. بدکار کردن اين اجزاء منجر به بروز بيماريهايي مثل پارکينسون، آلزايمر و هانتينگتون ميشود. بدليل اندازه بسيار کوچک ميتوکندريها تاکنون بررسي دقيق اين اندامکها در…

 

کد فایل شگفتی های زیست شناسی : 315819

| زیست شناسی

جهت دانلود شگفتی های زیست شناسی در کادر زیر کلیک کنید

شگفتی های زیست شناسی

مشخصات شگفتی های زیست شناسی  با کد فایل 315819  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد شگفتی های زیست شناسی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( شگفتی های زیست شناسی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *