خانه / زیست شناسی / شمارش گلبول قرمز خون

شمارش گلبول قرمز خون

دانلود فایل شمارش گلبول قرمز خون

شمارش گلبول قرمز خون

 

عنوان فایل : شمارش گلبول قرمز خون

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

شمارش گلبول قرمز خون

تعداد صفحه : 12  1-لام هموسیتومتر(بهتر است نئوبار باشد) 2- لامل سنگین 3- پیپت ملانژور که درحباب آن یک مهره قرمز وجود دارد . این پیپت برای رقیق کردن خون بکار میرود. 4- لوله لاستیکی (مکنده) لوله لاستیکی حدود2۰سانتیمتر 5- ماده رقیق کننده : سرم فيزيولوژي 6- میکروسکوپ 7- پنبه الكل 8- شيشه ساعت 9- ميكروسكوپ روی پیپت ملانژور سه عدد 0.5 و1 و11قرار دارد یک ملانژورتمیز وخشک انتخاب می کنیم. لوله لاستیکی رابه ته ملانژور وصل میکنیم. انگشت نشانه را توسط پنبه الكل ضد…

 

کد فایل شمارش گلبول قرمز خون : 315820

| زیست شناسی

جهت دانلود شمارش گلبول قرمز خون در کادر زیر کلیک کنید

شمارش گلبول قرمز خون

مشخصات شمارش گلبول قرمز خون  با کد فایل 315820  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد شمارش گلبول قرمز خون

  • تذکر : فایل مورد نظر ( شمارش گلبول قرمز خون ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *