خانه / زیست شناسی / شمارش گلبول هاي سفيد خون

شمارش گلبول هاي سفيد خون

دانلود فایل شمارش گلبول هاي سفيد خون

شمارش گلبول هاي سفيد خون

 

عنوان فایل : شمارش گلبول هاي سفيد خون

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

شمارش گلبول هاي سفيد خون

تعداد صفحه : 7 1 – دو عدد لام 2- لانست   3-میکروسکوپ 4-الکل 5-پنبه 6- رنگ گيسما 7- قطره چكان انگشت خود با زخم کردن به وسیله lancet مقداری خون تهیه می کنیم. خون را در قسمت پنج میلی متری انتهای لانست قرارا می دهیم و سپس گسترش خونی تهیه می کنیم .   نحوه تهیه گسترش خونی(اسمیر): لام دیگر را با زاویه 45 درجه روی لام زیر قرار می دهیم و آن را به قطره خون نزدیک می کنیم اما نباید داخل خون وارد شود.چون این کار سبب تغییر شکل گلبول می شود. سپس لام را با سرعت ثابت به…

 

کد فایل شمارش گلبول هاي سفيد خون : 315821

| زیست شناسی

جهت دانلود شمارش گلبول هاي سفيد خون در کادر زیر کلیک کنید

شمارش گلبول هاي سفيد خون

مشخصات شمارش گلبول هاي سفيد خون  با کد فایل 315821  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد شمارش گلبول هاي سفيد خون

  • تذکر : فایل مورد نظر ( شمارش گلبول هاي سفيد خون ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *