خانه / زیست شناسی / ضد حشره التراسونیک 2 باند

ضد حشره التراسونیک 2 باند

دانلود فایل ضد حشره التراسونیک 2 باند

ضد حشره التراسونیک 2 باند

 

عنوان فایل : ضد حشره التراسونیک 2 باند

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

ضد حشره التراسونیک 2 باند

تعداد صفحه : 2ضد حشره التراسونیک مؤثر در دور کردن حشرات، موش، موش صحرایی، سوسک حمام، پشه های سیاه، مورچه، بید، کک، سوسک، ساس، عنکبوت، ماهیان نقره فام، جیرجیرک و غیره ایمن و بی خطر برای انسان دارای دوشاخه مستقیم نشانگر وضعیت LED چراغ خواب کلید تست صدای شنیدنی کلید انتخاب دامنه کم و زیاد باند صدای التراسونیک کلید انتخاب on-off بصورت دائمی/ اتفاقی کلید انتخاب صدای ثابت/ متغیر Dimensions: 86mm*152mm*36.5mm Power input: 110v-240v/50HZ-60HZ Power consumption: 3-4 watts Coverage: 460 sq.m. (5000 sq. ft.),…

 

کد فایل ضد حشره التراسونیک 2 باند : 315822

| زیست شناسی

جهت دانلود ضد حشره التراسونیک 2 باند در کادر زیر کلیک کنید

ضد حشره التراسونیک 2 باند

مشخصات ضد حشره التراسونیک 2 باند  با کد فایل 315822  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ضد حشره التراسونیک 2 باند

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ضد حشره التراسونیک 2 باند ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *