خانه / زیست شناسی / طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

دانلود فایل طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

 

عنوان فایل : طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

تعداد صفحه : 4طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1    آنچه در ادامه می آید طرح درس خانم بحرینی پور در مرحله استانی می باشد . لازم به یاداوری است که ایشان در مرحله الگوی تدریس برتر کشوری در سال 85 به عنوان نفر برتر کشوری انتخاب شدند. ماده درسی : زیست شناسی 1 و آزمایشگاه موضوع درس : گردش مواد ٬ دستگاه گردش خون در جانوران مختلف مدت ( دامنه ) : 30 دقیقه نام دبیر : مهری بحرینی پور اقدامات قبل از تدریس  اهداف کلی : دانش آموز با گردش مواد آشنایی پیدا کند :…

 

کد فایل طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1 : 315825

| زیست شناسی

جهت دانلود طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1 در کادر زیر کلیک کنید

طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

مشخصات طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1  با کد فایل 315825  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1

  • تذکر : فایل مورد نظر ( طرح درس زیست شناسی و آزمایشگاه 1 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *