خانه / زیست شناسی / عوامل مؤثر در فتوسنتز

عوامل مؤثر در فتوسنتز

دانلود فایل عوامل مؤثر در فتوسنتز

عوامل مؤثر در فتوسنتز

 

عنوان فایل : عوامل مؤثر در فتوسنتز

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

عوامل مؤثر در فتوسنتز

تعداد صفحه : 27عوامل مؤثر در فتوسنتز نور منحنى‌هاى واکنش برگ نسبت به نور در شکل‌هاى A و B نشان داده است. در صورت عدم وجود نور (تاريکي) تنفس صورت مى‌گيرد که مقدار آن معادل ۵ تا ۱۰% CO۲ جذب شده در نور زياد مى‌باشد. با افزايش تدريجى شدت نور ميزان فتوسنتز تا رسيدن به نقطه توازن نورى (Light compersational level)، افزايش مى‌يابد. نقطه توازن يا تعادل نوري، شدت نورى است که در آن ميزان CO۲ دفع شده از طريق تنفس است (سرعت تبادل CO۲ (CER)، Carbon exchange rate مساوى صفر است)….

 

کد فایل عوامل مؤثر در فتوسنتز : 315831

| زیست شناسی

جهت دانلود عوامل مؤثر در فتوسنتز در کادر زیر کلیک کنید

عوامل مؤثر در فتوسنتز

مشخصات عوامل مؤثر در فتوسنتز  با کد فایل 315831  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد عوامل مؤثر در فتوسنتز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( عوامل مؤثر در فتوسنتز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *