خانه / زیست شناسی / فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

دانلود فایل فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

 

عنوان فایل : فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

تعداد صفحه : 6فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی شامل PIR ، فراصوت،صوت، وفلش سیگنال برای تعقیب و دور کردن حیوانات مزاحم از باغچه و حیاط منزلتان! دستگاه فراری دهنده حیوانات پیشرفته شامل یک PIR (مادون قرمز انفعالی) سیستم ردیاب،فراصوت،صوت وچراغ فلش سیگنال برای جلوگیری کردن راحت، فراگیر، موثروبهترین راه دور کردن حیوانات مزاحم توسط بشر می باشد. گربه ها، سگها، خرگوش ها، سنجاب ها، جوندگان زمینی، پرندگان ودیگر حیوانات موذی که از چراغ های فلش می…

 

کد فایل فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی : 315832

| زیست شناسی

جهت دانلود فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی در کادر زیر کلیک کنید

فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

مشخصات فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی  با کد فایل 315832  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فراری دهنده حیوانات و پرندگان موذی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *