خانه / زیست شناسی / فرایند فتوسنتز

فرایند فتوسنتز

دانلود فایل فرایند فتوسنتز

فرایند فتوسنتز

 

عنوان فایل : فرایند فتوسنتز

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

فرایند فتوسنتز

تعداد صفحه : 12فرایند فتوسنتز : مکان فتوسنتز کلروپلاست ها می باشد.کلروپلاستها ، اجسام رنگدانه داری (کلروفیل) در ستوپلاسم سلولهای برگ و دیگر بافت های سبز می باشند. اختلافات ژنتیکی و محیطی مقادیر نسبی رنگدانه کلروفیل را تغییر داده و برگهایی را تولید می کنند که رنگ سبز تیره تا زرد دارند. علاوه بر کلروپلاست Co2 , H2o وانرژی نورانی خورشید نیز لازم است تا گلوکز تولید شود. گلوکز به برگها و یا به دانه ها رفته و تغییر شکل می دهد. کارایی فتو سنتز : کارایی…

 

کد فایل فرایند فتوسنتز : 315833

| زیست شناسی

جهت دانلود فرایند فتوسنتز در کادر زیر کلیک کنید

فرایند فتوسنتز

مشخصات فرایند فتوسنتز  با کد فایل 315833  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فرایند فتوسنتز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فرایند فتوسنتز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *