خانه / زیست شناسی / فسيل شناسی بازوپايان

فسيل شناسی بازوپايان

دانلود فایل فسيل شناسی بازوپايان

فسيل شناسی بازوپايان

 

عنوان فایل : فسيل شناسی بازوپايان

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

فسيل شناسی بازوپايان

تعداد صفحه : 17فسيل شناسی بازوپايان چكيده در اين مقاله Persianospirifer به عنوان يك جنس جديد از بازوپايان خانواده Spinocyrtiidae از سازند خوش ييلاق (شمال شرق شاهرود- ايران)، و از لايه هاي مارني و آهكي پر فسيل قاعده اين سازند، با سن دونين مياني تا بالائي (ژيوسين بالائي- فرازنين زيرين)، معرفي ميشود. اين جنس قبلا توسط D.Brice و همكاران در سال 1974 مطالعه و به جنس Spinocyrtia ، در سال 1975 توسط م. احمد زاده هروي به جنس ‏Tenuicostella و مجددا توسط D. Brice و همكاران در سال 1978 مطالعه و به…

 

کد فایل فسيل شناسی بازوپايان : 315836

| زیست شناسی

جهت دانلود فسيل شناسی بازوپايان در کادر زیر کلیک کنید

فسيل شناسی بازوپايان

مشخصات فسيل شناسی بازوپايان  با کد فایل 315836  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فسيل شناسی بازوپايان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فسيل شناسی بازوپايان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *