خانه / زیست شناسی / قورباغه نیزه سمی

قورباغه نیزه سمی

دانلود فایل قورباغه نیزه سمی

قورباغه نیزه سمی

 

عنوان فایل : قورباغه نیزه سمی

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

قورباغه نیزه سمی

تعداد صفحه : 2قورباغه نیزه سمی این قورباغه جنگلی یک ماده سمی کشنده ، داخل پوست خود تولید می کند که برای عقب راندن شکارچیان خود مثل مارها به کار می برد . مردم بومی سم موجود در پوست این قورباغه را به سر نیزه های خود می زنند و به همین دلیل نام او را قورباغه نیزه سمی گذاشته اند . دشمنان احتمالی از روی طرحهای رنگ روشن پوست این قورباغه به خطرناک بودن و سمی بودن آن پی می برند . قورباغه های نیزه سمی روی چمنزارها جفت گیری می کنند نه در آب. اسم علمی:…

 

کد فایل قورباغه نیزه سمی : 315841

| زیست شناسی

جهت دانلود قورباغه نیزه سمی در کادر زیر کلیک کنید

قورباغه نیزه سمی

مشخصات قورباغه نیزه سمی  با کد فایل 315841  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد قورباغه نیزه سمی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( قورباغه نیزه سمی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *