خانه / زیست شناسی / قورباغه ها و وزغ ها

قورباغه ها و وزغ ها

دانلود فایل قورباغه ها و وزغ ها

قورباغه ها و وزغ ها

 

عنوان فایل : قورباغه ها و وزغ ها

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

قورباغه ها و وزغ ها

تعداد صفحه : 4قورباغه ها و وزغ ها قورباغه معمولی اروپایی این قورباغه بعد از یک سلسله مراحل تکمیلی که در حدود 16 هفته طول می کشد به شکل کامل (بالغ) در می آید. وزغهای در حال جفت گیری نحوه بغل کردن برای جفت گیری که به نام اتصال معروف است، به این شکل است که نر در سمت راست قرار می گیرد تا بتواند تخمها را بارور کند . این حالت ممکن است چند روز طول بکشد. رایج ترین دوزیستان جهان قورباغه ها و وزغها هستند. نوع بالغ قورباغه ها عموماَ بدون دم و…

 

کد فایل قورباغه ها و وزغ ها : 315842

| زیست شناسی

جهت دانلود قورباغه ها و وزغ ها در کادر زیر کلیک کنید

قورباغه ها و وزغ ها

مشخصات قورباغه ها و وزغ ها  با کد فایل 315842  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد قورباغه ها و وزغ ها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( قورباغه ها و وزغ ها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *