خانه / زیست شناسی / قورباغه

قورباغه

دانلود فایل قورباغه

قورباغه

 

عنوان فایل : قورباغه

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

قورباغه

تعداد صفحه : 2 قورباغه سرم فيزيولوژي نخ قورباغه را بيهوش كرده و عضله گاسترو كنميوس آن را خارج ميكنيم به جاي عصب آن جريان الكتريكي وصل ميكنيم و به جاي شريان سرم فيزيولوژي. دو سر عضله را با نخ ميبنديم و آن را به قلاب دستگاه ميوگرافي وصل مي كنيم . دستگاه داراي يك قلم ثبت كننده ويك استوانه كه دور اين استوانه كاغذ پيچيده شده است. براي رسم ؛ دستگاه مولد برق را تنها يك بار روشن – خاموش مي كنيم . در طي اين عمل عضله جمع مي شود واهرم متحرك را جابه جا مي…

 

کد فایل قورباغه : 315843

| زیست شناسی

جهت دانلود قورباغه در کادر زیر کلیک کنید

قورباغه

مشخصات قورباغه  با کد فایل 315843  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد قورباغه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( قورباغه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *