خانه / زیست شناسی / گاوهای لیموزین

گاوهای لیموزین

دانلود فایل گاوهای لیموزین

گاوهای لیموزین

 

عنوان فایل : گاوهای لیموزین

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

گاوهای لیموزین

تعداد صفحه : 24گاوهای لیموزین گاوهای لیموزین یک نژاد از گاوهای گوشتی هستند که خاستگاه آنها در نواحی لیموزین و مارس فرانسه است. آنها از طریق رنگ قرمز طلایی قابل تشخیص هستند. تاریخچه اوّلین نسب نامه در سال 1886 برای بهبود این نژاد از طریق انتخاب طبیعی، ایجاد شد. امّا این نژاد قدمتی برابر با تاریخ خود اروپا دارد. گاوهایی در نقاشی های غارها که 20000 سال قدمت دارند در غار لاسکوس نزدیک ونتگناس فرانسه یافت شده است که شباهت زیادی به گاوهای لیموزین…

 

کد فایل گاوهای لیموزین : 315850

| زیست شناسی

جهت دانلود گاوهای لیموزین در کادر زیر کلیک کنید

گاوهای لیموزین

مشخصات گاوهای لیموزین  با کد فایل 315850  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد گاوهای لیموزین

  • تذکر : فایل مورد نظر ( گاوهای لیموزین ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *