خانه / زیست شناسی / گلبولهای قرمز یاred cells

گلبولهای قرمز یاred cells

دانلود فایل گلبولهای قرمز یاred cells

گلبولهای قرمز یاred cells

 

عنوان فایل : گلبولهای قرمز یاred cells

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

گلبولهای قرمز یاred cells

تعداد صفحه : 11 گلبولهای قرمز یاred cells ، Erythrocytes گلبولهای قرمز (اریتروسیتها) به شکل دیسکهای مقعرالطرفین ، بدون هسته و 8 – 7 میکرومتر قطر را دارند در انتقال اکسیژن و دی‌اکسید کربن دارند و به تعداد تقریبی 5 میلیون در هر میلیمتر مکعب خون یافت می‌شوند. و حجم متوسط هر یک از آنها 90 – 88 میکرون مکعب است. مجموع کل مساحت گلبولهای قرمز در خون انسان بطور متوسط 3500 – 3000 متر مربع است که این مقدار 1500 برابر سطح بدن می‌باشد. شکل خاص گلبول قرمز به وسیع بودن این…

 

کد فایل گلبولهای قرمز یاred cells : 315852

| زیست شناسی

جهت دانلود گلبولهای قرمز یاred cells در کادر زیر کلیک کنید

گلبولهای قرمز یاred cells

مشخصات گلبولهای قرمز یاred cells  با کد فایل 315852  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد گلبولهای قرمز یاred cells

  • تذکر : فایل مورد نظر ( گلبولهای قرمز یاred cells ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *