خانه / زیست شناسی / متابوليسم اسيدهاي هسته اي

متابوليسم اسيدهاي هسته اي

دانلود فایل متابوليسم اسيدهاي هسته اي

متابوليسم اسيدهاي هسته اي

 

عنوان فایل : متابوليسم اسيدهاي هسته اي

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

متابوليسم اسيدهاي هسته اي

تعداد صفحه : 90متابوليسم اسيدهاي هسته اي و سنتز پروتئين متابوليسم اسيدهاي هسته اي و سنتز پروتئين كه در ارتباط نزديك هستند، مرحله بحراني متابوليسم مي باشند. اين مواد عمدتاً مسئول انتقال اطلاعات ژنتيكي از DNA به پروتئينهاي فعال آنزيم ها و پروتئين هاي ساختماني مي باشند. اين مولكولها فاكتورهاي اصلي در تعيين شكل و عمل ارگانيسم ها مي باشند. اين فرايند با مضاعف شدن DNA آغاز شده و از طريق نسخه برداري RNA و ترجمه رمز به صورت پروتئين ها دنبال مي شود. اين…

 

کد فایل متابوليسم اسيدهاي هسته اي : 315856

| زیست شناسی

جهت دانلود متابوليسم اسيدهاي هسته اي در کادر زیر کلیک کنید

متابوليسم اسيدهاي هسته اي

مشخصات متابوليسم اسيدهاي هسته اي  با کد فایل 315856  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد متابوليسم اسيدهاي هسته اي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( متابوليسم اسيدهاي هسته اي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *