خانه / زیست شناسی / مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

دانلود فایل مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

 

عنوان فایل : مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

تعداد صفحه : 26مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly Diptera:Tephritidae اهميت اقتصادي: اين مگس از آفات مهم بسياري از انواع ميوه مي باشد كه بندرت روي كدوئيان نيز مشاهده مي شود. Waterhouse در سال 1993 اين آفت را يكي از پنج گونه آفت مهم كشاورزي درآسياي جنوب شرقي دانسته است. اطلاعاتي در مورد اهميت اين گونه در تمام آسيا حتي مناطقي كه آفت هنوز گزارش نشده است وجود دارد. بر همين اساس از ميان اين كمپلكس گونه هاي carambolae و B. papayae كه داراي انتشار وسيع تر هستند ، خسارتزا نيز مي باشند….

 

کد فایل مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly : 315862

| زیست شناسی

جهت دانلود مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly در کادر زیر کلیک کنید

مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

مشخصات مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly  با کد فایل 315862  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مگس ميوه شرقي Oriental fruit fly ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *