خانه / زیست شناسی / موشهايي كه خودكشي مي كنند

موشهايي كه خودكشي مي كنند

دانلود فایل موشهايي كه خودكشي مي كنند

موشهايي كه خودكشي مي كنند

 

عنوان فایل : موشهايي كه خودكشي مي كنند

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

موشهايي كه خودكشي مي كنند

تعداد صفحه : 3موشهايي كه خودكشي مي كنند : آيا “ موش قطبي “ را مي شناسيد ؟ اين موش كه در “ سوئد “ و “ نروژ “ زندگي مي كند ، به موش خانگي شباهت دارد . موش قطبي ، مانند موش معمولي خانگي ، از جويدن و بريدن لذت مي برد . از هر چه دستش مي آيد ، مقدار كمي را مي خورد و بقيه را نيز جويده و ريز ريز مي كند و غيرقابل استفاده مي سازد . موش قطبي در زير زمين لانه مي سازد و به سرعت زاد و ولد مي كند . اين موش به مزارع غلات و حبوبات آسيب زيادي وارد مي كند ….

 

کد فایل موشهايي كه خودكشي مي كنند : 315865

| زیست شناسی

جهت دانلود موشهايي كه خودكشي مي كنند در کادر زیر کلیک کنید

موشهايي كه خودكشي مي كنند

مشخصات موشهايي كه خودكشي مي كنند  با کد فایل 315865  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد موشهايي كه خودكشي مي كنند

  • تذکر : فایل مورد نظر ( موشهايي كه خودكشي مي كنند ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *