خانه / زیست شناسی / مولکول 5 ص

مولکول 5 ص

دانلود فایل مولکول 5 ص

مولکول 5 ص

 

عنوان فایل : مولکول 5 ص

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

مولکول 5 ص

تعداد صفحه : 12مولکول مولکول ، دسته‌ای از اتمهاست که با پیوندهای شیمیایی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. مولکول‌های یک عنصر ، یکسان و فقط حاوی اتمهای از یک نوع هستند. مثلا مولکول‌های گاز اکسیژن‌ از دو اتم اکسیژن تشکیل شده‌اند. مولکولهای یک ترکیب نیز یکسانند. اما در این مورد ، هر مولکول حاوی بیش از یک اتم است. مثلا در آب ، هر مولکول از دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن تشکیل شده است. همه گازها ، اکثر مایعات و بسیاری از جامدات غیر فلزی…

 

کد فایل مولکول 5 ص : 315866

| زیست شناسی

جهت دانلود مولکول 5 ص در کادر زیر کلیک کنید

مولکول 5 ص

مشخصات مولکول 5 ص  با کد فایل 315866  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مولکول 5 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مولکول 5 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *