خانه / زیست شناسی / وزغ سبز

وزغ سبز

دانلود فایل وزغ سبز

وزغ سبز

 

عنوان فایل : وزغ سبز

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

وزغ سبز

تعداد صفحه : 2وزغ سبز این وزغ مثل بسیاری از وزغها ، بیشتر عمر خود را روی خشکی میگذرانند و فقط برای پیدا کردن جفت و تولید مثل به درون اب باز می گردد . تخم وزغ سبز بعد از حدوداَ 5 روز می شکند و نوزادش به دنیا می آید . نوزاد این دوزیست در طول 2 تا3 ماه ، دوران دگردیسی خود را می گذارنند و تبدیل به وزغ بالغ می شود . این وزغهای شب زی در هوای خنک شب به شکار حشرات می پردازند. اسم علمی : بوفو ویریدیس اندازه: قد تا 10 سانتیمتر (4 اینچ) محل زیست: نواحی پست…

 

کد فایل وزغ سبز : 315876

| زیست شناسی

جهت دانلود وزغ سبز در کادر زیر کلیک کنید

وزغ سبز

مشخصات وزغ سبز  با کد فایل 315876  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد وزغ سبز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( وزغ سبز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *