خانه / زیست شناسی / ويژگي‌هاي آب

ويژگي‌هاي آب

دانلود فایل ويژگي‌هاي آب

ويژگي‌هاي آب

 

عنوان فایل : ويژگي‌هاي آب

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

ويژگي‌هاي آب

تعداد صفحه : 7 آتش، آب، خاك، هوا ويژگي‌هاي آب آب نه تنها فراوان‌ترين، بلكه غيرمعمول‌ترين ماده در روي زمين است. داراي ويژگي‌هايي است كه بعضي از آن‌ها از قانون‌هاي عمومي طبيعت پيروي نمي‌كنند. آب تنها ماده‌اي است كه در شرايط عادي، يعني فشار و دماي طبيعي، همزمان در هر سه حالت جامد، مايع و گاز مي‌تواند وجود داشته باشد. در يك روز زمستاني آب در سطح حوض يا استخر به حالت جامد، در زير يخ به حالت مايع و در آسمان به حالت گاز يا…

 

کد فایل ويژگي‌هاي آب : 315877

| زیست شناسی

جهت دانلود ويژگي‌هاي آب در کادر زیر کلیک کنید

ويژگي‌هاي آب

مشخصات ويژگي‌هاي آب  با کد فایل 315877  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ويژگي‌هاي آب

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ويژگي‌هاي آب ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *